BU UTANÇ size yeter

  • Home
  • BU UTANÇ size yeter
BU UTANÇ size yeter
Sıcaklık eksi 8 derece... Futbolcular koşuyor ama hakemde bir sorun var.. Nedeni de..Abone olİNTERNETHABER-Erzurum'da ilikleri donduran soğukta, bayan hakemi çorapla koşturdular. Erzurumspor ile Etimesgut Şekerspor 2. lig yükselme grubu maçı, federasyonun utanç sayfalarına eklendi.

Eksi sekiz derecede tam 25 dakika çorapla görev yaptı. Futbolcular koştu yan hakem Seçim Demirel, 'kapl istanbul seo uzmanı umbağa misali' yürüdü.  BAYAN HAKEM BUZDA ÇORAPLA MAÇ YÖNETTİ. İŞTE FEDERASYONU UTANDIRMASI GEREKEN FOTOĞRAFLAR

Çabaladıkça kaydı, yere düştü. Yetişemedi pozisyonlara. Kala kaldı yerinde.. Tam 25 dakika böyle sürüp gitti.

Ayyakabılarına isyan etti, çıkarıp 15 dakika çorapla koştu... Utandıran görüntülere 5 metre ötesindeki Erzurumspor kulübesi tanıklık etti. Takımın malzemecisi bu manzaraya dayanamadı ve hakame vidalı kramponlardan verdi.

Peki bu ayıp kimin? Türk futboluna çağ atlatma adına yola çıkanlar bu fotoğrafa baksın ve utansın.. Erzurum gibi bir yerde vidalı kromponu ondan esirgeyen Futbol Federasyonunun utancı bu...

Seçim derdine düşenler yayın ihalesinde D-Smart'a yol açma adına türlü kurnazlıklar peşinde koşanlar düşünsün.. Çok mu zordu bu ayakkabıyı temin etmek? Sıcak odalarında Türk futbolu hakkında ahkam kesenlere bu görüntüler ithaf olunur.

Terim'e kesenin ağzını açanlar, futbolun alt yapısına hizmet edenlere simit parasını reva görüyor.. Çıplak ayak maç yönettiriyor.

Donan buzlu çoraplar değildi elbette. Donan Federasyon itibarıydı, prestijiydi kendisiydi..  Asıl kayan ve yere düşen Ulusoy ve kurmaylarıydı..

Kategori : SPOR

Whatsapp İletişim