Kocamanın şampiyon adayı

  • Home
  • Kocamanın şampiyon adayı
Kocamanın şampiyon adayı
Ankaraspor eski teknik direktörü Aykut Kocaman, Sivasspor'a şans tanımadıAbone ol

Ankaraspor eski teknik direktörü Aykut Kocaman, Turkcell Süper Ligi'nde şampiyonluk yarışının 3 büyükler arasında geçeceğine inandığını söyledi. Kocaman, bu sezon takım çalıştırmayı düşünmediğini de belirtti.

Adapazarı'ndaki Çark Caddesi'nde bir cep telefonu bayiinin açılış törenine kat colorado seo ılan Kocaman, gazetecilere yaptığı açıklamada, geçen iki sezona oranla bu yıl ligdeki rekabetin daha az olduğunu kaydetti.

Sivasspor'un gösterdiği performansla üç büyüklerin yarışına ortak olduğunu ifade eden Kocaman,"Sivasspor ikinci yarıda bu yarışı nasıl sürdürebilecek bu büyük bir soru işareti. İkinci yarı için bir şey söylemek gerekirse yine Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş şampiyonluk yarışını yapar gibi gözüküyor. Ben bu sezon büyük bir sürpriz olacağını tahmin etmiyorum.Geçtiğimiz iki sezon ligde daha yoğun bir rekabet vardı. Maç sonuçları çok kolay bilinmiyordu. Bu sene nispeten sonuçların ne olacağını tahmin edebiliyoruz. Üç büyüklerin Anadolu takımlarına karşı üstünlüğünde düşüş yaşanıyor. Bu sezon şampiyonluk yarışı Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşikta arasında yaşanır diye düşünüyorum. Büyük bir sürpriz olacağını tahmin etmiyorum" diye konuştu.

2008 Avrupa Şampiyonası'nda Türk Milli Takımı'nın bulunduğu grubu değerlendiren Kocaman, milli takımın gruptaki diğer takımlar kadar şansı bulunduğunu belirtti. Kocaman, bu sezon hiç bir takımı çalıştırmayı düşünmediğini sözlerine ekledi.Kategori : SPOR
Whatsapp İletişim