Nobre yedeğe düştü

  • Home
  • Nobre yedeğe düştü
Nobre yedeğe düştü
Konyaspor-Beşiktaş maçına taraftarlar yoğun ilgi gösterdi.Abone ol

Yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı Atatürk Stadı içinde ve dışında toplam 1200 polis görev yaptı. Taraftarlar saat 12.00'den itibaren stattan içeri alınmaya başlandı.

Taraftarlar, stada girerken iki noktada polis tarafından arandı. Taraftarların yoğun ilgi gösterdiği karşılaşma öncesinde, stat tamamen doldu. Beşikt seo new york aşlı taraftarlar kendileri için ayrılan bölümü maç başlamadan 1.5 saat önce doldurdu ve takımlarını desteklemeye başladı. Atatürk Stadı'na ilk olarak konuk ekip Beşiktaş saat 13.15'te geldi.

Yaklaşık 20 dakika sonra da ev sahibi takım Konyaspor stada giriş yaptı. Her iki takım da maçtan 45 dakika önce sahaya çıkarak bir süre ısındı. Beşiktaşlı taraftarlar, sahada ısınma hareketleri yapan kaleci Rüştü ve kaptan İbrahim Üzülmez'i tribünlere davet ederek tezahüratta bulundu.

Sakatlığı devam eden Mehmet Yozgatlı, Ricardinho, Mehmet Sedef, Serdar Kurtuluş ve Gökhan Zan kadroda yer almadı. Beşiktaş'ın yeni transferi Holosko, ilk on birde forma şansı bulurken, Mert Nobre yedek soyundu. Ayrıca Beşiktaş taraftarlarının terör örgütü aleyhine açtıkları dövizler dikkati çekti.

PAF takımları arasında yapılan maçta ise Konyaspor, Beşiktaş'ı 2-0 yendi. Öte yandan, Konya Beşiktaşlılar Derneği'nin öğle saatlerinde Konya Damak Restoran'da verdiği yemekte, Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, genel menajer Sinan Engin, asbaşkanlar Behçet Ümitlen, Ertunç Soğancıoğlu ve yönetici Hakan Aksoy ile yaklaşık 400 Konyaspor ve Beşiktaş taraftarı bir araya geldi.Kategori : SPOR
Whatsapp İletişim